Kategoritë tona

Bimë Medicinale

Më Shumë

Vajra Esenciale dhe të Shtrydhura

Më Shumë

Ekstrakte Bimore

Më Shumë

Përzierje Bimore

Më Shumë

Semundja e Diabetit dhe si ta normalizojme me bime medicinale.

Shenjat e para te shfaqjes se diabetit: -Etje e shumte, dhe konsumim uji me shume se normale -Rritje e oreksit -Tharje e gojes -Urinimi I shpeshte -Ndiheni I lodhur dhe I keputur gjithe Kohen edh

Më Shumë

Produkte të sugjeruara

Çfarë thonë klientët tanë

Dhe 10 yje jan pak per ju

Po keni doktorr Yllin qe jua shton vleresimin.jeni me te miret dhe shum te komunikueshem.respekte

Elona Agaci

Punojne me pasion

Per mua aty jane persona te shkelqyer qe punojne me pasion per shendetin tone

Hekuran Brihmani

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i