Dobesimi ne vere

Dobesimi ne vere

Per t’u dobesuar me shpejt duhet te konsumoni 3 vakte kryesore dhe 2 vakte te ndermejtme.

Mengjesi duhet te jete vakti me I madh sepse ne mengjes trupi mund te prodhoje te gjitha enzimat tretese shume shpejt, eshte me aktiv dhe gati per te filluar diten.

Ne mengjes mund te konsumoni kete perzieje: ne nje pjate shtohet 1 gote kos + 1 luge kafe vaj lini + 1 luge gjelle fara chia + 1 luge kafe kanelle + 1 luge kafe xhinxher + 1 luge kafe mjalte. Lihet te zbuet 5-10 minuta dhe konsumohet si mengjes.

Gjithashtu mund te perdorni Cajin e dobesimit i cili ndihmon ne shkrijen e yndyrnave nen lekure pa efekte anesore. 

Produkte natyrale 100% bio

Cilësi e garantuar. Konsulta dhe informacion falas për çdo shqetësim shëndetësor!

Special instructions for seller

Subtotal

Shipping & taxes calculated at checkout

It appears that your cart is currently empty!

Continue Browsing

i